+48 785 800 291

Konferencje

Konferencje

  1. Konferencje

Sale konferencyjne

Do Państwa dyspozycji na konferencję lub spotkanie biznesowe oddajemy kilkanaście sal konferencyjnych oraz 1630 m2 powierzchni wystawienniczej. Polecamy nowoczesną Salę Kongresową dla 600 osób. Poniżej przedstawiamy wybrane sale konferencyjne oraz miejsca wystawiennicze, znajdujące się w naszym obiekcie.

Idąc z duchem czasu, chcąc jeszcze bardziej zadbać o Państwa komfort pracy w naszych przestrzeniach konferencyjnych, z największą przyjemnością informujemy iż przeszliśmy w ostatnim czasie gruntowny remont wszystkich naszych przestrzeni konferencyjnych. Nowa estetyka sal, to połączenie betonu architektonicznego z elementami paneli drewnopodobnych, w efekcie czego nasze Sale są stylowe, a samo przebywanie w nich wprawia w pozytywny nastrój. Każda z sal konferencyjnych jest wyposażona w nowoczesny multimedialny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia różnego typu kongresów, szkoleń, konferencji, eventów. Dużym atutem jest również możliwość wprowadzenia auta do oferowanych przestrzeni, dzięki czemu targi motoryzacyjne mogą się u nas odbywać z powodzeniem.

Na wszystkie Państwa pytania dotyczące organizacji konferencji i spotkań firmowych w naszym obiekcie odpowiemy pod adresem konferencje@cksossa.pl

eu-flag
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij